Piknik z Produktem Polskim i Festyn Rodzinny „Nasz Wspólny Czas”

Takich tłumów gości na festynie dawno nie widzieliśmy!

Przepiękne występy artystyczne zaprezentowali: Zespół „Puszcza Zielona”, Kapela „Mazowszanie”, Grupa „Just Dance Kids”, „TropiCuba”, „Mili Morena”, Angelika, Gabrysia, Waldek

i „Wiedźmuchy”. Mnóstwo animacji, tańców i konkursów dla dzieci zapewniły urocze animatorki – Magdalena i Krystyna.

Gwiazdą wieczoru dla spragnionych muzycznych wrażeń był zespół „After Party”. Grupa artystyczna „Wiedźmuchy” porwała wszystkich do wspólnych zabaw, a tańce z DJ Grześkiem trwały do północy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy w wykonaniu Policji

z Ostrołęki i Ochotniczej Straży Pożarnej z Łysych – Dziękujemy Wam! Podziękowania składamy również Gminnej Bibliotece Publicznej w Łysych, współorganizatorowi imprezy Narodowemu Instytutowi Kultury i Dziedzictwa Wsi i wystawcom: wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich biorących udział w konkursie kulinarnym „Bitwa Regionów”, Nadleśnictwu Myszyniec, ARiMR, MODR, KRUS, NIKiDW, stoiskom historycznym i twórcom ludowym.

W imieniu wszystkich organizatorów – Wójta Gminy Łyse, Sołectwu Łyse i własnym pragniemy podziękować za wsparcie Zakładom Przetwórstwa Mięsnego „JBB” w Łysych, Piekarni Serafin, a także Wam drodzy goście za tak liczne przybycie i fantastyczną zabawę.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Tekst: Danuta Szulc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *