„Puszcza Zielona” na Węgrzech!

Korzystając z zaproszenia Zespół „Puszcza Zielona” działający przy GOKSiR w Łysych oraz KGW w Zalasiu w dniach od 7 do 9 października występował w Budapeszcie i Tatabanya na Węgrzech. Sam wyjazd trwał od 6 do 10 października – trzeba było jakoś tam dojechać.

Przygotowania do wyjazdu trwały ponad pół roku. Zbieranie funduszy, ustalanie programu występów i próby. Głównie to pierwsze było trudne, ale się udało, a wysiłek okazał się owocny.

Szczególne podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Łyse Pana Grzegorza Fabiszewskiego oraz Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, nie tylko za bezpośrednie wspieranie nas, ale także za pomoc w uzyskiwaniu funduszy z innych źródeł. Wasze wsparcie okazało się bezcenne.

Serdecznie dziękujemy również naszym sponsorom:

Kurpiowskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Myszyńcu,

Zakładom Mięsnym JBB Bałdyga,

Piekarnia Łyse

Fundacja Energa,

Fundacji PEKAO,

oraz Tymbark.

Wyjazd był świetny, występy udane, a pogoda taka sobie 😊Ale co tam. W końcu to październik!

Będąc przejazdem na Słowacji przeżyliśmy trzęsienie ziemi. Prawdziwe trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,0, nie wywołane trampowaniem. Znaleźliśmy się w jego epicentrum więc odczucia były bardzo wyraźne.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji wyjazdu!

Tradycyjnie zachęcamy do zapisywania się do zespołu. Najłatwiej zrobić to przychodząc na naszą próbę – zwykle w środę o 19:00 w budynku GOKSiR.

Dla osób niemających wcześniej do czynienia z tańcem oferujemy dodatkowe lekcje z instruktorką.