Pierwszy tydzień ferii zimowych z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Łysych za nami.

Zaczęliśmy w poniedziałek od czytania bajek i zajęć twórczych dla dzieci. Następnie, we wtorek Pan Mariusz Kamiński poprowadził zajęcia „Ferie z językiem angielskim”, podczas których, bawiąc się, dzieci miały okazję poznać nowe słówka i wiedzę dotyczącą języka angielskiego.

W środę znowu czytaliśmy bajki oraz wyjechaliśmy na lodowisko do Ostrołęki – zabawy było co niemiara i nie tylko dla dzieci 😊 W czwartek można było u nas z pomocą instruktora ukształtować swój własny wazon, flakon czy skarbonkę z gliny na prawdziwym kole garncarskim. Dzieła dzieci obecnie schną i czekają na możliwość wypalenia. Miniony piątek upłynął natomiast pod znakiem e-sportu. Dzieci i młodzież rywalizowali ze sobą w grze FIFA. Rozgrywki były długie i emocjonujące. Pierwszy tydzień ferii zamknęliśmy „Kominkami Kurpiowskimi”. Mimo konieczności rezygnacji (z powodu epidemii) z konkursu „Tańca na przetrzymanie” zabawa była naprawdę udana i niezwykle smaczna.Szczegółowe sprawozdania z rozgrywek FIFA oraz „Kominków Kurpiowskich” zostaną zamieszczone wkrótce. Pamiętajcie, że można do nas przychodzić również na co dzień – poczytać książkę, pograć na komputerze czy konsoli, malować, pisać czy spróbować swoich sił na scenie. Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *