Karnawał w latynoskim stylu w Łysych

Piękny występ zespołu TropiCuba, odwiedziny Pani Konsul Republiki Kuby w Polsce Olivii Bosque oraz Pana Osniera Fonseki, no i otwarcie wystawy zdjęć autorstwa Ryszarda Sobolewskiego. Tak można streścić naszą piątkową uroczystość.

Mimo, że głównym punktem było otwarcie wystawy, to jednak występ kubańskiego zespołu muzyczno-tanecznego przyciągnął najwięcej uwagi. Piękne panie w pięknych karnawałowych strojach śpiewały i tańczyły do muzyki typowej dla karnawału w Rio De Janeiro czy właśnie na Kubie. W trakcie występu skutecznie aktywizowały publiczność do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. Było wesoło jak przystało na czas karnawałowy.

Uroczystość otworzył Dyrektor GOKSiR w Łysych Pan Paweł Domurad, a oficjalnego otwarcia wystawy dokonała Konsul Kuby Pani Olivia Bosque. W przerwie między występami zespołu o swojej wystawie zdjęć oraz podróżach na Kubę opowiedział Pan Ryszard Sobolewski. Wystawa składa się z 40 wielkoformatowych zdjęć i jest dostępna do obejrzenia jeszcze przynajmniej przez 2 tygodnie. Zapraszamy, są piękne.

Przed i w trakcie całej imprezy można było zakupić sobie pamiątki na kiermaszu rękodzieła artystycznego związanego tematycznie z Ameryką Łacińską. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do nas częściej, również do podjęcia współpracy.

Czekamy na Państwa pomysły dotyczące działalności GOKSiR-u. Poszukujemy też osób chętnych do prowadzenia warsztatów i spotkań, pomocy przy organizacji czy prowadzeniu imprez. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Prosimy kontaktować się poprzez tel. 297 725 047, email: goksir@gminalyse.pl lub Fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/goksirlyse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *